Ish-burri i ndalon Mariah Carey martesën me miliarderin, ja arsyeja

mariah-careyArtisti i njohur amerikan, Nick Cannon, është duke refuzuar të nënshkruajë dokumentin e shkurorëzimit me Mariah Careyn duke mos ia lejuar të martohet me të fejuarin miliarder, James Packer.

Çifti kishte njoftuar në vitin 2014 se nuk është më bashkë, por tash sipas burimeve të TMZ, aktori është akoma i dashuruar në këngëtaren dhe nuk dëshiron që ta lejojë të largohet.

Kliko per me shume info

Nick dhe Mariah u martuam në vitin 2008 në një ceremoni private dhe kanë dy fëmijë.

Ndërkaq, Mariah u fejua me Packerin në janar, por pa nënshkrimin zyrtar të Nickut, sipas DailyMail, nuk do t’i lejohet martesa me miliarderin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.