Ermal Mamaqi “tradhton” Top Channel, nga shtatori në një televizion tjetër…

rama-mamaqiErmali është një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar dhe ndiqet masivisht jo vetëm në television por dhe në rrjete sociale dhe është shqiptari me më shumë fansa në Facebook.

Shumë e simpatizojnë dhe e ndjekin emisionin “6 ditë pa Ermalin”, që transmetohet mbrëmjen e të premteve në kanalin “T” në Digital. Një emision satirik që është mirëpritur nga publiku, madje ka qenë vetë ai që i ka vendosur titullin. Mirëpo është duke qarkulluar lajmi se emisioni nuk do të shfaqet më në kanalin e Digitalb.

Kliko per me shume info

Mediat shkruajnë se Ermal Mamaqi sëbashku me emisionin e tij në sezonin e ri në shtator, nuk do të shfaqet më në Digitalb por në televizionin Klan. Mesa duket gjithçka është vendosur dhe pritet që sezonin e ri çdo të shtunë në orën 20:00, “6 ditë pa Ermalin” do mund ta shihni në Tv Klan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.