Shkodër-Hani i Hotit, dy makina përplasen me kamionin, 3 të plagosur

shkoder-hani-hotitNjë aksident me pasojë tre të plagosur ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Hani i Hotit.

Sipas burimeve të policisë, dy makina dhe një kamion janë përplasur, për shkaqe që mbeten ende të panjohura.

Kliko per me shume info

Identiteti i të plagosurve nuk bëhet i ditur. Ndërkohë, ata janë nisur menjëherë drejt spitalit rajonal.

Ekspertët e policisë në vendngjarje po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.