Shoferi pëson infarkt gjatë udhëtimit, makina del nga rruga dhe përplaset

shkoder-policiaDrejtuesi i një automjeti ka pësuar infarkt teksa udhëtonte Shkodrës dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Lajmin e bëjnë të ditur autoritetet lokale, sipas të cilave ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Zus.

Kliko per me shume info

Drejtuesi i mjetit është identifikuar me inicialet I. Ç., dhe pasi ka pësuar infarkt automjeti i tij ka dalë nga rruga duke u përplasur.

Për rrjedhojë, personi në fjalë ka gjetur vdekjen, shtojnë më tej burimet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.