Ja si e festoi Luana Vjollca golin e Armando Sadikut

Kliko per me shume info

luana-festonModeratorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca ka festuar golin që Shqipëria i shënoi Rumanisë me Armando Sadiku në minutën e 43-të.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin ‘Snapchat’ një foto ku bën me duar simbolin e shqiponjës. Siç shihet nga fotoja ajo ka zgjedhur ta shikojë ndeshjen nga shtëpia.

Kliko per me shume info

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.