Po kthehej nga Lioni, avioni i Kombëtares bën ulje të detyruar

Kliko per me shume info

kombetarja-lionAvioni i kombëtares shqiptare ka bërë ditën e sotme ulje të detyruar. Shkak mësohet të ketë qenë moti i keq.

Kombëtarja ishte në Lion dhe sot u nis për në rajonin e Bretonje, ku ka edhe qendrën stërvitore, e cila është jo më shumë se 1 orë me avion dhe 4 orë me automjet, raporton “News 24”.

Kliko per me shume info

Shqipëria ishte dje në Lion ku arriti fitoren historike ndaj Rumanisë dhe tashmë pret që të mësojë nëse do ta kalojë grupin apo jo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.