Leonora Jakupi largohet nga ekrani, ja arsyeja

leonora-jakupiLeonora Jakupi është shfaqur rrallë e më rrallë në media kohët e fundit. Duke e lidhur me këtë mungesë, u publikua lajmi se ajo është në një marrëdhënie, që u kurorrëzua me një martesë. Por ajo ka folur vetë lidhur me këto thashetheme, dhe arsyen përse është tërhequr nga jeta publike, përkohësisht:

‘Asgjë nga ato që janë raportuar nuk është e vërtetë!’, ka thënë Leonora për Klan Kosova, e pyetur në është i vërtetë lajmi se ajo është martuar.
Megjithatë, duket se ajo ka marrë një periudhë pushimi nga ekrani, për t’u përgatitur për të tjera projekte muzikore, që do të publikohen shpejt:

Kliko per me shume info

‘Jam shumë e angazhuar, pasi jam në përgatitje të materialeve të reja’, është shprehur ajo.
Përgjithësisht e rezervuar sa i përket jetës së saj private, Leonora Jakupi është përfolur rrallë për marrëdhënie dashurore, të cilat nuk i ka konfirmuar asnjëherë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.