Reagon Ledion Liço pas degjenerimit që i bëri Noizy

ledioniLedion Liço ka reaguar pas sulmit të drejtpërdrejtë që i është bërë nga reperi Noizy, mbrëmjen e djeshme pas ndarjes së çmimeve ‘Top Awards’.

Noizy i cili e quajti moderatorin Liço homoseksual dhe kollovar, ka marrë një përgjigje shumë paqësore prej tij.

Kliko per me shume info

Në një prononcim për ‘Blitz’ Ledioni është shprehur: Nuk kam asnjë koment për këtë. Njerëzit janë të lirë të shprehin opinionet e tyre nëpër rrjetet sociale. Varet si është ndjerë në ato momente. Nuk kam asnjë marrëdhënie personal me asnjë prej artistëve dhe i dua dhe i pëlqej si profesionistë për atë që bëjnë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.