E veshur, por thithkat e Kylie Jenner duken kaq seksi…!

Kliko per me shume info

kylie-jennerMotra e vogël e Kendall Jenner, Kylie Jenner,i ka bërë një dhuratë të bukur ndjekësve të saj në “Instagram” të hënën.

Ajo ka postuar një foto ku dukej mjaft provokuese.

Kliko per me shume info

Veshja e saj tregonte shumë, por Kylie dukej e mrekullueshme si gjithmonë teksa nen rrobat eholla dukeshin format seksi dhe mbi te gjitha thithkat ishinkrejtesisht te dukshme ndonese te pa shfaqura.

Edhe pse 18 vjeçe, Kylie është bërë një nga femrat më të ndjekura në rrjetin social “Intagram” dhe jo vetëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.