Degradon seanca, Rama i quan “tufë”, deputetët e opozitës e rrethojnë në foltore!

luuuuuuDeputetët e PD-së ndërpresin fjalimin e Ramës,l i afrohen foltores së Kuvendit.

Deputeti Flamur Noka kërkon ndërprerjen e seancës.

Kliko per me shume info

Tensionimi ndodhi në momentin kur Rama teksa fliste për skandalin e përgjimeve tha se PD kishte ngelur një tufë e vogël e gatshme për të ngrënë njëri tjetrin.

Flamur Noka: Nxirre përjashta. Nuk ka seancë.

Valentina Leskaj: Qetësohu nuk është pazar këtu

LEXO EDHE:  EMRI/ Lufta me policinë në mesnatë, identifikohet grabitësi që mbeti i plagosur

Rama: Flamuri u mërzit për fjalën tupë dhe sot thotë se është vetëm pjesëtar tufe

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here