Pas pak përballje e fortë në stadiumin e Francës, ja formacionet zyrtare

Kliko per me shume info

kroaciiKroacia dhe Republika Çeke kanë publikuar formacionet zyrtare.

Kroatët dhe çekët do të takohen në takimin e dytë në kuadër të grupit D.

Kliko per me shume info

Formacioni i Kroacisë: Subasic, Srna, Corluka, Vida, Strinic, Badelj, Modric, Brozovic, Rakitic, Perisic, Mandzukic.

Formacioni i Çekisë: Cech, Kaderabek, Sivok, Hubnik, Limbersky, Plasil, Darida, Skalak, Krejci, Rosicky, Lafata.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.