Krim në Prishtinë, plagoset me armë një femër

pol-kosoveNjë femër është plagosur me armë zjarri në këmbë nga i dyshuari dhe sipas viktimës i dyshuar më pas e ka vrarë veten.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe pas angazhimeve

Kliko per me shume info

policore në pyll është gjetur trupi i pajetë i të dyshuarit dhe një armë AK 47 që është konfiskuar.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, ndërsa, trupi i pajetë i të dyshuarit në konsultim me prokurorin është dërguar ne morg.

Rasti po hetohet nga njësitë relevante policore, thuhet në njoftimin e policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.