Kotzias në Kryeministri, pritet në takim nga Rama

Kliko per me shume info

Nikos-Kotzias-009-655x356Ditën e sotme ministri i jashtëm i Greqisë Nikos Kotzias ndodhet në Kryeministri ku po zhvillon një takim me kryeministrin Edi Rama.

Në Orën 10:00 diplomati grek do të marrë pjesë në një aktivitet universitar, ndërsa në orën 12:00 Kotzias do të pritet nga kreu i PD, Lulzim Basha.

Kliko per me shume info

Një ditë më parë, Nikolas Kotzias ka takuar ministrin e Jashtëm shqiptar, Ditmir Bushati dhe kreun e shtetit shqiptar Bujar Nishani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.