Kryeministri i Kosovës: Kombëtarja jonë na bëri krenar!

isa-mustafa-fletEdhe kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka shkruar në Facebook pas fitores së Shqipërisë.

Ai ka thënë se lojtarët e kombëtares sonë shkëlqyen sot kundër Rumanisë.

Kliko per me shume info

Ky është postimi i Mustafës në Facebook:

Shqipëria na bëri sërish krenar në maksimum. Plot zemër dhe talent, lojtarët e kombëtares sonë shkëlqyen sot kundër Rumanisë.

Por, një meritë e veçantë shkon për tifozët mbresëlënës kuq e zi, të cilët ishin të jashtëzakonshëm sot në Lion.

Shpresojmë të kualifikohemi në xhirot e mëtejshme dhe të vazhdojmë të lemë mbresa pozitive te të gjithë evropianët. Urime fitoren plotësisht të merituar!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.