Kombëtarja shqiptare bën një gjest të madh, ja surpriza nga tifozi special

Kliko per me shume info

kombetarjaaaaaaaaKombetarja shqiptare ka bere nje gjest te madh gjatë stërvitjes së sotme në Perros Guirec.

Lojtarët e kombëtares shqiptare kanë patur një vizitë surprizë në fushën ku u stërvitën. Aty ishte një person me aftësi të kufizuar i cili quhej Jimmy Helbert.

Kliko per me shume info

Futbollistët nuk kanë ngurruar që ta takojnë Jimmy-n për t’i dhënë atij respektin e nevojshem.

Pasi e kane takuar personalisht trajneri, dhe futbollistet, ata i kane dhene edhe nje mesazh mbeshtetje.

Por edhe fansi i vecante i kombetares, kishte shkruar një letër që u mor nga trajneri De Biasi. Ne ate leter Jimmy kishte shkruar në shqip: “Ju faleminderit të gjithëve për të më bërë më të lumtur, Jimmy Helbert”.

Duket se Jimmy Helbert është një ndër tifozët e huaj që simpatizojnë kombëtaren shqiptare

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.