“Euro 2016”, ja koefiçentët e ndeshjes Portugali-Poloni

poloni-portugaliNdeshja Poloni-Portugali do të jetë kryefjala e ditës në ‘Euro 2016’ pasi dy ekipet do të përballen mes tyre për të siguruar një biletë në fazën gjysmëfinale të Kampionatit Europian.

Një sfidë e balancuar dhe tepër e rëndësishme ku të dy skuadrat do të kërkojnë të prekin lavdinë për të vazhduar sa më larg këtij kompeticioni.

Kliko per me shume info

Sipas kompanive të basteve Portugalia është skuadra që favorizohet më shumë pasi fitorja e saj kuotohet me koeficientin 2.30, barazimi 3.00,  ndërsa fitorja e Polonisë 3.90.

Kualifikimi i Portugalisë kuotohet me 1.57 ndërsa i Polonisë 2.35.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.