Kjo është festa e kombëtares në dhomat e zhveshjes

Kliko per me shume info

festaaaaaaaKjo eshte festa e kombetares ne dhomat e zhveshjes pas fitores me Rumanine.

Faqja zyrtare e kombetares e ka publikuar foton nga dhomat e zhveshjes ku i gjithe stafi dhe skuadra jane ne feste.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.