Kim Kardashian ngacmon fantazitë e meshkujve, shfaqet nudo në krevat

Kliko per me shume info

kim-kardashianKim Karashian u përfol shumë gjatë ditës së djeshme, pas publikimit të një varg fotografish të reja që ajo ka realizuar për revistën GQ, në disa prej të cilave ajo shihet sërish e zhveshur.
Por, revista ka vendosur që të mos i nxjerrë përnjëherë të gjitha fotografitë që ka realizuar ylli televeiziv amerikan, dhe sot ka publikuar një fotografi të re, në të cilën Kim shihet tërësisht nudo në shtrat, e mbuluar vetëm me një çarçaf, transmeton Gazeta Express.

Kim ka pozuar e zhveshur edhe në ballinë të revistës, teksa ka mbajtur një xhaketë lëkure për të mbuluar pjesët intime.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.