VIDEO 18+/ Kërcimi erotik i striptistes përfundon ‘si mos më keq’

strip-kineeeNjë djalë i cili sapo kishte përfunduar universitetin, vendosi që ta festonte me miqtë këtë ditë lirie.

Ata për t’ia bërë më të veçantë këtë natë, i kishin marrë një striptiste e cila supozohej ta argëtonte. Por ndërsa ai ishte ulur në një karrige plastike, vajza i ka kërcyer mbi këmbë për t’i bërë një kërcim erotik por…e ka lënë me ‘pasoja’.

Kliko per me shume info

Karrigia nuk ka mundur ta mbajë peshën e të dyve dhe është thyer duke e lënduar djalin i cili mbante mbi trup kërcimtaren.

Kjo video është publikuar më pas në rrjetet sociale dhe është kthyer menjëherë virale shkruan Panorama. Nga e folura e djemve kuptohet se ata kanë një theks australian dhe mendohet se kjo video është filmuar në këtë shtet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.