Topless në palestër, ja bombastikja që po çmend rrjetin!

Kliko per me shume info

kate1_1465160989-1469024-1Ushtrimet janë shumë të rëndësishme për të pasur një trup të mirë.

Këtë e di edhe bukuroshja amerikane, Kate Upton, e cila gjen kohë edhe për palestër, përkundër angazhimeve të shumta që ka si modele.

Kliko per me shume info

Ajo është kapur nga aparati duke ushtruar edhe ‘topless’, për një set fotografik për W Magazine, shkruan Gazeta Express.

Shumë fotografi, që modelja ka realizuar për revistën, janë publikuar më 2015. Por, janë dy prej tyre që W Magazine nuk ka zgjedhur t’i përfshijë në revistë dhe që tani kanë rrjedhur në internet për herë të parë.

kate2_1465160906-8534314

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.