Arrestohen në Pukë dy të kërkuarit për vrasjen e të riut në Tropojë

Kliko per me shume info

policia-kamzeKapen autoret e ngjarjes se ndodhur ne Cërrnicë të Tropojës, ku mbeti i vrarë shtetasi Ardit Mrishaj si dhe u plagos një tjetër.

Policia informon se në pranga përfunduan shtetasit Henerik Niklekaj, 22 vjeç dhe Fitim Niklekaj, 24 vjeç, banues në fshatin Cërrnicë.

Kliko per me shume info

Sipas policisë së Shtetit, të dy këta persona janë dënuar më herët për vepra të ndryshme penale. Dy vëllezërit u arrestuan në fshatin Kokdodë të Pukës.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e së martës rreth orës 22:45 minuta në një lokal në fshat, pas një konflikti për motive të dobëta.

Dy vëllezërit kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të shtetasve Ardit Mrishaj, 26 vjeç, dhe F.Q., 29 vjeç, banues në fshatin Cërrnicë, Tropojë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.