Ja sa paguhen juria e X Factor

Kliko per me shume info

20160612114522712646-1X Factor është një nga spektaklet më të mëdha të talentëve në botë. Ai më i famshmi është në Angli.
Juria e këtij spektakli përbëhet nga Sharon Osbourne, Nicole Scherzinger e Louis Walsh, transmeton Koha.net.

Sipas medieve angleze më e paguara është Shcherzinger që merr 1.8 milion funte, pas saj vjen Osbourne me 1.7 milion funte dhe Louis Walsh në fund me 1 milion funte.
Ndërsa, Simon Cowell që drejton këtë spektakël thuhet të ketë pagë marramendëse që kap vlerën mbi 5 milionë funte.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.