Jennifer Lopez nuk plaket kurrë, mahnit paparacët me format përfekte

Kliko per me shume info

jenniferKëngëtarja dhe aktorja amerikane ka mahnitur paparacët në rrugët e New Yourk-ut.

Një nga femrat më seksi në botë kishte veshur një fustan të gjatë ngjyrë portokalli, e cila ka bërë që të gjithë sytë të jenë tek ajo. Por, e çara në mes e fustanit ka bërë që të tundoj meshkujt, pasi që në disa raste për pak sa nuk i doli ‘zogu’ në shesh.

Kliko per me shume info

jeenifer-lopez

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.