Xhesika Ndoj dhe Iva Aliko siç nuk i keni parë kurrë, do befasoheni!

xhesika-ndojXhesika Ndoj dhe Iva Aliko zgjodhën një mënyrë tjetër për tu bërë të famshme.

Historitë me deputetë që për shumicën janë të trilluara, i bënë ato që të fliten pothuajse çdo ditë.

Kliko per me shume info

Mirëpo kthehemi pas në kohë dhe kujtojmë dy nga performancat e biondinave në festivalin Top Fest.

Iva Aliko ishte pjesë e festivalit në vitin 2010, edicionin e shtatë me këngën “Turma”. Tentimi i saj në të kënduar le shumë për të dëshiruar sa që del qesharak, ku nuk ka asnjë lidhje me muzikë.

Në anën tjetër Xhesika u prezantua në edicionin e fundit të Top Fest, vitin e kaluar me këngën “Dhimbja ime” një baladë që nuk i shkon fare asaj, kështu duke mos arritur sukses në këtë festival./Lajmi.net.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.