Italia 2 minuta larg barazimit, shënon ndaj Suedisë në minutën e 88

Kliko per me shume info

ibra-chelliniItalia ka fituar me vështirësi dhe minimalisht ndeshjen me Suedinë në përballjen e grupit E në Euro 2016.

Ka qenë Eder ka që arriti të shënonte në minutën e 88 golin e nderit për Italinë.

Kliko per me shume info

Pas kësaj ndeshje Italia kryeson grupin me 6 pikë, më pas vjen Irlanda, Suedia dhe Belgjika me zero pikë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.