Dalja e Britanisë nga BE, ironia që po bën bujë në rrjetet sociale

Kliko per me shume info

ironiaaaReferendumi për qëndrimin apo largimin e Britanisë nga BE-ja mbaroi, por nuk kane te mbaruar ironite me ate qe ka ndodhur.

Rezultati ishte mëse i qartë dhe jehona në mediat ndërkombëtare ka rënë.

Kliko per me shume info

Ajo që ka vazhduar ndërkohë ka qenë ironia në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, ku nuk ka kaluar pa u përmendur edhe Shqipëria.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.