FOTOT 16+/ Incidenti seksi i prezantueses, i del ‘zogu’ në Top Awards

Kliko per me shume info

KIARA-TITOEventi i Top Award organizuar pak ditë më parë, u përfol mjaft pasi pati disa zhvillime edhe pozitive por edhe nga ato negativet pasi nuk munguan ‘sherret’ mes moderatorit dhe artistëve pjesëmarrës.

Ajo që nuk u pa gjatë parakalimit në tapetin e kuq, ishte një incident që i ndodhi prezantues së ‘Top Select’ Kiara Tito, e cila ndërsa qëndronte mbi podiumin lëvizës pati një mungesë eikulibri duke bërë që t’i ngihej fustani shumë më tepër dhe të tregonte të brendshmet.

View post on imgur.com

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.