Ilda Bejleri mërzitet me De Biasi-n

Kliko per me shume info

ILDA-BEJLERIIlda Bejleri në një postim në Instagram shprehet e trishtuar për vendimin e trajnerit të kombëtares shqiptare, De Biasi, i cili la jashtë liste futbollistët Berat Gjimshiti, Milot Rashnica, Amir Rrahmani, Herolind Shala.

“Trishtim në kampin kuqezi…Gianni De Biasi trondit! Mbeten jashte France Euro 2016 Berat Gjimshiti, Milot Rashnica, Amir Rrahmani dhe Herolind Shala”-shkruan gazetarja seksi e sportit.

Kliko per me shume info

 

1 COMMENT

  1. merre vesh nga sporti kjo apo ska tele dhe radio ;;;; TE GJITHE EKIPET DUHET TE MBAJNE 23 LOJTARE …PRANDAJJ GIANI SKISHTE CTE BENTE ..VETME ……DHE MJAFT ME BARCALETA ME NASTRADINA …. DE BIAZI BERI NJE ZGJIDHJE DHE KAQ … DHE RASHICA LUAJTI 2 NDESHJE DHE SE BERI DOT DIFERENCEN … KUR SBEN DIFERENCEN ME NJE EKIP TE VOGEL ….IMAGINO TE TJERAT …

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.