I riu që parashikoi vdekjen e Muhammad Alisë, shokon për Donald Trump

Kliko per me shume info

vv_1466336699-3423295.pngNjë amerikan i quajtur Pablo Reyes, ka bërë disa parashikime të pabesueshëm në një postim të faqen e tij në Facebook.

Saktësisht më 27 dhjetor të vitit 2015, ai kishte parashikuar se në vitin 2016, bota do të çmendej për shkak të vrasjes së një gorillës, dhe se këngëtari Prince, boksieri Muhammad Ali, dhe artisti marcial Kimbo Slice do të vdisnin, shkruan Gazeta Express.

Kliko per me shume info

Ai po ashtu kishte parashikuar se Amerikan do të përballej me vrasjen me të madhe masive këtë vit.

Ai ka parashikuar gjithashtu se Hillary Clinton do të bëhet presidentja e parë femër e ShBA-së. Ju kujtojmë se Hillary është e nominuara e demokratëve për presidente, zgjedhjet do të mbahen në nëntor të këtij viti.

Dhe në fund ka parashikuar edhe vdekjen e miliarderit Donald Trumpit në vitin 2016. Trump është ende gjallë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.