I habit të gjithë motra e Anjezës: Je tmerr femër!

dajanaaPas largimit të Anjeza Shabanit nga emisioni “Alarm”, që e moderonte në krah të Armir Shkurtit, vendin e saj e zuri e motra, Dajana Shabani.

Edhe më herët ajo e ka shprehur përmes statuse krenarinë që ndjente për të.

Kliko per me shume info

Dajana i ka kushtuar Anjezës një postim në Facebook në qershor të 2015-ës, ku e përshkruan atë si një femër të kompletuar, një ‘tmerr femër’.

“Motra ime e mrekullueshme! E bukur, e zgjuar, seksi, dhe tmerr femër, kjo është vetëm motra ime!!! Ta marrin vesh mirë të gjithë, dhe t’i plasin sytë e syzet”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.