E pafalshme! Ja çfarë i bëjnë huliganët flamurit shqiptar

hqdefault-4Huliganët rusë, të cilët vodhën një flamur të klubit anglez Sheffield Wednesday, kanë postuar në rrjetet sociale ‘trofeun’ e tyre.

Rusët e shpërndanë foton e flamurit të kthyer me kokë poshtë në Twitter, shkruan një ditë më parë britanikja “The Star”.

Kliko per me shume info

Gjithashtu, në të njëjtën mënyrë janë kthyer edhe dy flamujt që duken në sfond, një i Shqipërisë dhe një i klubit anglez Birmingham City.

Në foto, përveç flamujve të kthyer kokëposhtë, huliganët rusë kryejnë edhe një ofendim të madh për disa kombe dhe njerëz, shkruan “The Star”.

Nuk është e qartë se është shkrepur fotografia, vijon raportimin “The Star”.

Ngjarja vjen pas përleshjes së të shtunës në Marsejë të Francës, mes fansave rusë dhe atyre anglezë.

1 COMMENT

  1. TE SHIKOJME SI FEDERATA E FUTBOLLIT DO TI GJUKOJE KETO TIPA OSE EKIPET DHE FEDERATEN RUSE … TE SHIKOJME .. NDOSHTA I HAPIN SYTE DHE E BEJNE DETYREN .DHE .NUK DEGJOJNE VETEM SERBET DHE GREKET …

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.