Ja hoteli më i veçantë dhe më i bukur në botë

Hoteli-SanctuarySezoni i pushimeve ka nisur, por të paktë do jenë ata që mund të qëndrojnë në këtë hotel.

Ai ndodhet në mes të botës së egër dhe gjëja më e pakët që mund të presësh në Ol Lentille të Kenias është ky hotel.

Kliko per me shume info

Por hoteli me pesë yje, i quajtur “Sanctuary”, është një parajsë në tokë.

Në total vetëm 14 persona mund të frekuentojnë në të njëjtën kohë hotelin, që ndodhet 45 minuta me makinë larg fshatit më të afërt.

Mes kafshëve të egra, kjo pamje të lë pa frymë.

Hoteli Sanctuary2Hoteli Sanctuary3Hoteli Sanctuary4Hoteli Sanctuary6Hoteli Sanctuary5Hoteli Sanctuary e madheHoteli Sanctuary7Hoteli Sanctuary8Hoteli Sanctuary9Hoteli Sanctuary10

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.