Merr fund historia me deputetin, Xhesika Ndoj prezanton të dashurin

xhesikaaaKëngëtarja seksi Xhesika Ndoji ka publikuar së fundmi në “Instagram” një foto provokuese. Kësaj radhe nuk ka zgjedhur të ekspozojë trupin. Ajo po puth dikë në qafë.

Fytyra e djalit fatlum nuk shfaqet dhe duket sikur Xhesika kërkon të na e lërë përsëri surprizë. Me sa duket është i dashuri, sepse fotoja është shumë intime. Kështu merr fund edhe historia e deputetit të PD-së që kohë më parë i kishte ofruar këngëtares një lidhje dashurie.

Kliko per me shume info

Biondja seksi, ashtu siç edhe mund të shihet, i ka thënë ‘Jo’ kësaj ftese, për të shijuar lidhjen me të dashurin e ri.

?

A photo posted by Xhesika Ndoja (@xhesika_ndoja) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.