Himarë, grushte dhe gjak në mbledhjen e Këshillit Bashkiak

bashki-himareDisa persona jane konfliktuar mes tyre ne mbleshjen e Keshillit Bashkiak te Himares.

Policia konfirmoi ngjarjen me ane te nje deklarate ku thuhet se rreth orës 12:00, pranë Bashkisë Himarë

Kliko per me shume info

(jasht mbledhjes së Këshillit), për motive të dobëta janë përfshirë në konflikt me njëri-tjetrin 2 banorë, kontretisht shtetasit: A.N., banues në Tiranë dhe J.Dh., banues në Himarë.

“Policia ka shoqëruar 2 shtetasit në fjalë pranë ambienteve të Policisë Himarë dhe situata është e qetë. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, ka bere me dije policia e qarkut.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.