Motra e Olta Gixharit “çmend” fansat me format bombastike!

Kliko per me shume info

51db654290a3d3670a31c8e4340e9d87_XLDuket se pika e fortë Greta Gixharit, motra e Olta Gixharit, janë format e saj bombastike. Këtë ajo nuk nguron ta shfaq thuajse në çdo postim në rrjetet sociale.

Kështu shfaqet edhe në foton që ka ndarë pak orë më parë në rrjetet sociale, seksi dhe joshëse.

Kliko per me shume info

Screenshot_3

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.