Gjykata e Lartë lë në burg Gilmando Danin, shokun e Shullazit

Kliko per me shume info

gjykata larteGjykata e Lartë nuk ka pranuar rekursin për Gilmando Danin, duke lënë në fuqi masën e sigurisë arrest me burg.

Gilmando Dani u arrestua sëbashku me Emiljano Shullazin, të cilët akuzohen për disa vepra penale.

Kliko per me shume info

Emiljano Shullazin dhe dy bashkëpunëtorët e tij Blerim Shullazin dhe Gilmando Danin akuzohen për disa vepra të rënda penale si gjobëvënie, kanosje për jetën, shkatërrim prone me eksploziv dhe grup te struktruar kriminal.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here