Futbollisti shqiptar i propozon të dashurës për martesë në stadiumin e Lensit

Kliko per me shume info

tifozettPak orë para ndeshjes Shqipëri – Zvicrës, futbollisti shqiptar Blendi Baholli i ka propozuar për martesë të dashurës në stadiumin e Lensit.

Futbollisti shqiptar i Besëlidhjes nga Lezha, i ka propozuar të dashurës martesë në stadiumin e Lensit para ndeshjes Shqipëri – Zvicrës.

Kliko per me shume info

Në një banderolë të bardhë, Blendi i kishte shkruar Nevilës propozimin për martesë në anglisht: ‘Marry me, Nevila’ dhe dy zemra të mëdha.

38224f687ae7f2fea1c9a1be6ab3a060_1465987916-4462914

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.