Publikohen fotot e furgonit super-luksoz të “Volkswagen”

furgon-volksqABT Sportsline në fillim të këtij viti ka promovuar modelin e modifikuar ABT Volkswagen T6, ndërsa në ndërkohë ka publikuar një set fotografish të reja të këtij modeli.
Kjo kompani ka përforcuar edhe motorin dizel 2.0-litër në 235 kuajfuqi.

Po ashtu edhe eksterieri ka pësuar disa ndryshime – duke filluar nga spoileri i përparmë, maska e përparme me një vijë të kuqe, set pragjesh, si dhe spoileri i pasmë mbi çati.

Kliko per me shume info

Gjithashtu, ndryshime ka pësuar edhe interieri – tani posedon pragjet me drita, tepihët e rinj.

Duhet theksuar se ABT Volkswagen T6 vjen edhe me amortizatorët e modifikuar, si dhe set të ri të rrotave prej alumini me diametër prej 19 dhe 20-inç e me goma Continental 255/40 R19 i 275/35 R20.

furgoni-volkswagen

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.