Ky është francezi që “spiunoi” kuqezinjtë që prej muajit mars

franceziiiPrej kohësh flitet se përfaqësuesja shqiptare ka rënë pre e spiunimeve në lidhje stërvitjet e kuqezinjve, por edhe për ato që ndodhin brenda skuadrës.

Mediat franceze ato që kanë raportuar se trajneri i Francës, Dider Deshamps ka punësuar trajnerin e Kombëtares së 19-vjeçarëve të Francës, Patrick Gonfalonen për të vëzhguar kuqezinjtë.
Gonfalonen ka qenë i pranishëm pothuajse në të gjitha stërvitjet e skuadrës, si edhe në ndeshjen ndaj Zvicrës.

Kliko per me shume info

Nga muaji mars njeriu i Deschamps studion çdo lojtar kuqezi dhe para ndeshjes të së mërkurës ai do të raportojë te tekniku i bluve çdo gjë ka mësuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.