Françeska, pushime seksi në resortin e “baronit të drogës” në Sarandë

franceska-srBukuroshja Françeska Jaçe, ish-banore e “Big Brother” dhe njëkohësisht modele është duke shijuar këtë verë të nxehtë në kompleksin luksoz “Santa Quaranta”.

Ky kompleks është në pronësi të Kelmend Balilit, i njohur si “baroni i drogës” ose “Escobari” shqiptar nga media dhe policia greke dhe aktualisht i shpallur ne kerkim nderkombetar.

Kliko per me shume info

Siç duket nga fotot Françeska Jaçe është në top formë, me trupin e saj seksi dhe e rrethuar nga luksi i këtij kompleksi./jeta osh qef/

?

A photo posted by Franceskajace (@franceskajace) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.