Franceska Jace sic nuk e keni parë, pozon pa të brendshme

Kliko per me shume info

franceska-2016Franceska Jace duket se po kalon mire me pushimet e saj verore.

Se fundi ajo eshte shfaqur ne Sarande, ku ka realizuar disa foto me te vertete te vecanta.

Franceska ka pozuar se fundi me veshje dhe pozicione provokuese duke nxjerre ne pah asetet e saj fizike.

Kliko per me shume info

Nga fotot dhe format e bukuroshes duket se ajo ka pozuar pa te brendshme duke i bere edhe me te nxehta imazhet e saj./lajmifundit.al

A photo posted by Franceskajace (@franceskajace) on

?

A photo posted by Franceskajace (@franceskajace) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.