Franceska Jace zhvishet dhe publikon foto intime me të dashurin në Spanjë

franceska-jaceeeFranceska Jace sic u tha në media pak ditë më parë ishte ndarë nga i dashuri biznesmen.

Mediat madje bënë publike edhe disa citime të bukuroshes nga

Kliko per me shume info

Vlora, e cila pranonte se ishte ndarë për shkak të xhelozisë….!

Por ditën e sotme në faqen zyrtare të saj, Franceska ka bërë publike një foto në momente intime me të dashurin e saj në një nga plazhet e Spanjës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.