Euro 2016, ndeshja Francë-Shqipëri, publikohen formacionet zyrtare

france-shqiperi2016Publikohen formacionet zyrtare të dy skuadrave në ndeshjen mes Francës dhe Shqipërisë, takimi i radhës në kuadër të grupit A në Euro 2016.

Shqiperia:

Kliko per me shume info

Berisha, Lila, Hysaj, Lenjani, agolli, Memushaj, Sadiku, Kukeli, Ajeti, Mavraj, abrashi

Franca:

Lloris, Evra, Rami, Kante, Giroud, Martial, Matuidi, Sagna, Coman, Koscielny

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.