UEFA publikon videon rrënqethëse për ndeshjen Francë-Shqipëri

Kliko per me shume info


UEFA ka publikuar një promo për ndeshjen mes Francës dhe Shqipërisë që do të luhet mbrëmjen e nesërme.

Promoja ka përmbledhur disa prej momenteve të ndeshjeve të para të Francës dhe Shqipërisë.

Kliko per me shume info

Ne video ka edhe disa momente mjaft të bukura nga fushata eliminatore e Shqipërisë.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here