Franca e Zvicra kualifikohen, a e keni pritur këtë rezultat?

Kliko per me shume info

france-zvicerFranca ka barazuar me Zvicrën me rrjeta te paprekura 0:0.

Kombetaret nga Franca dhe Zvicra janë dy skuadrat e kualifikuara nga Grupi A.

Kliko per me shume info

Këto dy ekipe barazuan 0:0 ne ndeshjen mes tyre ndersa kane të siguruar kualifikimin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.