“Euro 2016”, ja formacionet zyrtare të Italisë dhe Spanjës

Kliko per me shume info

Italia dhe Spanja kanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes që do të zhvillohet në kuadër të “Euro 2016”.

Formacionet:

Kliko per me shume info

Italia: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Florenzi, Parolo, De Rossi, Giaccherini, De Sciglio; Éder, Pellè.

Spanja:De Gea, Juanfran, Pique, Ramos, Alba, Busquets, Fabregas, Iniesta, Silva, Nolito, Morata.

spanje-itali

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.