Përfshihet nga flakët lokali në mes të Tiranës, dyshohet nga bombola e gazit

coooLokali “Corretto” që ndodhet në një pallat të ri në rrugën “Jordan Misja” është përfshirë nga flakët në rrethana të paqarta.

Në vendngjarje mbërritën forca policie dhe ekipe të repartit zjarrfikës, në përpjekje për të lokalizuar flakët dhe shpëtuar sa të mundej nga lokali.

Kliko per me shume info

Momentalisht nuk janë të qarta shkaqet e zjarrit që përfshiu lokalin. Dyshimet e para janë se zjarri ka ardhur nga përdorimi i një bombole gazi./Hashtag

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.