Ja fjalët e para të Fjolla Morinës pas aksidentit

fjolla-morina-573x350_1466335676-1087735Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina ditë më parë ka pësuar një aksident të rëndë komunikacioni, ku me këtë rast të gjithë kolegët e saj janë lutur që ajo të bëhet më mirë.

Por, Fjolla pas daljes nga spitali i ka falënderuar të gjithë miqtë e saj që i kanë qëndruar pranë familjes, shkruan Gazeta Express.

Kliko per me shume info

Ajo tregon se është lënduar shumë.

” Kam demtime ne trup po fal Zotit marr fryme dhe do behem me mire. Une ja kam dale gjithmine me Zotin dhe familjen prane”, shkruan Fjolla në Instagram.

Ky është shkrimi i plotë:

“Miqt e mi,

Ndjen nje detyrim moral te shkruaj, dy fjale per ju qe I keni ndejtur prane familjes sime keto dy dite te veshtira per mua. Mund te them pa frik qe Zoti me ka mbrojtur duke me dhene nje jete te dyte. Sapo dola nga spitali perqafova fort vajzat dhe nenen tim. Arsyeja pse une jetoj jane ato. Kam demtime ne trup po fal Zotit marr fryme dhe do behem me mire. Une ja kam dale gjithmine me Zotin dhe familjen prane”, ka shkruar Fjolla në Instagram. /GazetaExpress/.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.