U vra tragjikisht me thikë, ja fjalët e fundit të deputetes britanike

Kliko per me shume info

deppppFjalët e fundit të deputetes britanike Jo Cox, që vdiq dje nga plagët e marra nga një sulm me armë, janë publikuar në mediet angleze, të zbuluara na asistenti i saj, që ishte me të edhe gjatë sulmit.

Sipas Daily Mail, thuhet se para se të mbyllte sytë për herë të fundit deputetja Cox ka thënë “Kam shumë dhimbje”.

Kliko per me shume info

Sulmi ndaj deputetes britanike është pritur me shumë dhimbje gjithandej botës, duke marrë edhe reagime nga liderët botëror dhe britanikë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.