Fier, arrestohet “manjaku”, ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren

Kliko per me shume info

fier-policiaPolicia e Fierit njoftoi diten e sotme se ka arrestuar një 54-vjeçar i cili ka ngacmuar seksualisht një minorene në lagjen “Konferenca e Pezëz”, tek Pedonalja e qytetit.

Sokrat Binaj, banues në lagjen “16 Prilli”, u kallzua nga 15-vjeçarja me iniciale S.Q dhe u vu në pranga nga efektivët e policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.